Jak mogę pomóc?

TRE® Tension & Trauma Releasing Exercises

Odkryj siebie na nowo
Kim jestem?
TRE London Lukas Glen

Nazywam się Łukasz Glen i jestem certyfikowanym TRE® Providerem. Po raz pierwszy o metodzie TRE® dowiedziałem się latem 2016 roku, kiedy sam bylem w potrzebie i szukalem pomocy. Nie był to dla mnie łatwy czas i cieszę się, że to już za mną.

Od tego czasu pogłębiam swoją wiedzę w temacie stresu, PTS oraz chronicznych napięć. W marcu 2019 zdobylem upragniony →certyfikat TRE® Providera←Teraz skupiłam się na pomaganiu innym w znajdowaniu sposobów minimalizowania skutków stresu i napięcia w ciele. Stale aktualizuję swoją wiedzę na temat traumy, stresu i umiejętności coachingowych.

Droga do dobrego samopoczucia nie zawsze jest łatwa, ale warto ją podjąć. Pamiętaj, że możesz szukać pomocy i podejmować niezbędne kroki w kierunku zdrowszego, bezstresowego życia.

Moje ostatnie szkolenia/kwalifikacje: Emotional Intelligence and Human Behaviour; Covid – 19 Psychological First Aider; Understanding Depresion & Low Mood in Young People; Mindfulness for Wellbeing & Peak Performance; Level 3 Award in PTSD.

Jak pomagam?

Sesje TRE® online

Dowiedz się więcej →
Spotkanie online to szybki sposób na sesje. Nie zastąpi to jednak dużo bardziej owocnego spotkania osobistego. Przed sesją otrzymasz ode mnie szczegółowe informacje o przebiegu sesji, w jaki sposób się do niej przygotować oraz link do Skypa lub innej aplikacji.
Sesja online potrwa do 40 min.

Sesje TRE® 'u mnie'

Dowiedz się więcej →
Jeśli chcesz, to po wcześniejszym ustaleniu, możesz przyjść do mnie na wspólną sesję TRE® Link z mapą dojazdu znajdziesz →tutaj←
Sesja u mnie potrwa do 60 min

Sesje TRE® 'u ciebie'

Dowiedz się więcej →
Oferuję również dojazd do klienta na terenie Londynu (UK), zazwyczaj w obrębie pierwszej, dugiej oraz trzeciej strefy. Jeśli zachodzi pilna potrzeba, z chęcią doajdę dalej po wcześniejszym uzgodnieniu.
Sesja u Ciebie potrwa do 50 min.

Sesje TRE® grupowe

Dowiedz się więcej →
Informacje o wszystkich wydarzeniach, które organizuję będą zamieszczane na mojej stronie internetowej. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o wydarzeniach zapisz się do newslettera.
Sesja grupowa potrwa do 90 min

Swoje usługi oferuję również w weekendy oraz dni świąteczne bez dodatkowych opłat (dotyczy sesji online oraz 'u mnie’).

Dlaczego sesje TRE® ze mną?

Jako certyfikowany TRE® Provider przeprowadzę Ciebie przez cały proces w profesjonalny i bezpieczny sposób. Mam doświadczenie i wiedzę, które pozwalają mi skupić się na potrzebach moich klientów. Jest to o tyle ważne, że jak wiadomo każdy z nas ma swoją historię i w inny sposób przeżywa dane wydarzenie. W sytuacji stresu nasze ciało napina się i tworzy charakterystyczny tylko dla nas wzorzec napięcia. Wzorce ludzi są podobne, ale nie takie same. Proces uczenia się ufania ciału – zwłaszcza na początku – nie jest łatwy, dlatego ważne jest by odbywać ten proces z przeszkoloną osobą w tym zakresie, która posiada wiedzę i doświadczenie.

Zakup sesję TRE®

Zanim dokonasz zakupu, bardzo proszę skontaktuj się ze mną i sprawdź, czy mam wolny termin używając formularza kontaktowego.

Sesja TRE® online

To najszybszy sposób na przeprowadzenie sesji, niezależnie od miejsca, w którym aktualnie mieszkasz.

Czas trwania: do 40 min.

Kup teraz

Sesja TRE® 'u Ciebie'

Dojazd w Londynie (UK) w strefach 1-3. Jeśli mieszkasz poza trzecią strefą proszę skontaktuj się ze mną po indywidualną cenę usługi.

Czas trwania: do 50 min.

Kup teraz

Sesja TRE® 'u mnie'

Zapraszam na wspólną sesję TRE® do mnie.
Link z mapą dojazdu znajdziesz
TUTAJ


Czas trwania: do 60 min.

Kup teraz

Sesja TRE® grupowa

Zapraszam do wzięcia udziału w grupowej sesji TRE®.
Informacje o terminach będą się pojawiały na mojej stronie internetowej.

Czas trwania: do 90 min.

Kup teraz

£5 zniżki na Twoje pierwsze doświadczenie TRE® ze mną*

*sesja online do 40 minut po wcześniejszym zweryfikowaniu przeciwwskazań